ŽALUZIE, ROLETY, MARKÝZY

Výrobky
 

Sítě proti hmyzu


Asi každý zažil ten pocit, kdy ho uprostřed noci vzbudí pronikavé komáří bzučení. Jak se jednoduše zbavit těchto nevítaných návštěvníků? Použijte sítě proti hmyzu. Jednoduché, spolehlivé a bez chemie. Lze je použít jak na okna, tak i na dveře. A vždy přesně na požadovaný rozměr, žádná univerzální velikost. 


Pevné sítě

Pevné sítě

Pevné sítě lze použít na všechny plastová okna i eurookna. Jejich výhodou je 100% účinnost, dlouhá životnost a jednoduchá údržba.

 
více zde »
 
Posuvné sítě

Posuvné sítě

Posuvná síť v lištách je určena především pro velká francouzská okna a dveře. Hlavní využití nalezne zejména tam, kde nemůžete nebo nechcete využívat prostor přede dveřmi, který vyžadují klasické  otevíravé dveřní sítě.

 
více zde »
 
Navíjecí sítě

Navíjecí sítě

Navíjecí sítě jsou vhodné všude tam, kde trvalá instalace sítě není žádoucí nebo kde pevná dveřní síť zabere otvíráním příliš mnoho prostoru.

 
více zde »
 
Plisé sítě

Plisé sítě

Plisované neboli skládané sítě proti hmyzu představují moderní ochranu interiéru před nežádoucím hmyzem. Tento typ sítí je vhodný především pro balkónové dveře, ale také v provedení okenním pro běžná okna.

 
více zde »
 
 
 

Suntechnik a Somfy

 

 

 Somfy TaHoma kafe

 
 

Rychlý kontakt

Showroom :

 

Sun Technik Plus s.r.o.

třída Tomáše Bati 227

763 02  Zlín - Louky

 

mobil: 731 460 199
telefon: 576 519 000

e-mail: info@suntechnik.cz